آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن

آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن

خبر داغ تحریم های آمریکا همچنان وجود دارد اما تصمیم جدید این کشور بسیار تعجب برانگیز و خاص می باشد که نشان دهنده یک خطر خواهد بود.

همانطور که به یاد دارید کشور آمریکا و ترامپ در رابطه با اوپک و توانایی های مربوط به آن انتقادهای بسیاری داشتند و حتی از قوانین این مجمع نیز فاصله گرفتند و میزان تولیدات خود را نیز به شیوه ای دیگر مدیریت کردند. این کشور در راستای پیشبرد اهداف خود همواره یارهای همیشه وفاداری دارد که می تواند از او تقلید کنند و با او همراه شوند ، یکی از این یارهای همیشه در صحنه عربستان خواهد بود که با ایران مخالفت زیادی بر سر فعالیتهای نفتی دارد که البته این اختلافات کاملا بی مورد می باشد.

آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن

آمریکا در حال حاضر بر اساس اتفاقات اخیر در این کشور قصد دارد تا درخواست دیگری را برای اوپک مطرح کند  و امید دارد که اوپک نیز آن را بپذیرد. در واقع این کشور به اینکه میزان تولیدات افزایش یابند نیز اشاره دارد ، زیرا در این صورت قیمت های نهایی افت خواهند کرد و این می تواند برای هر کشوری بخصوص آمریکا فرصت خوبی باشد ، زیرا این کشور در حال حاضر به دلیل نبود بنزین کافی هزینه های بسیاری را پرداخت می کند که با توجه به فصل پیش رو میزان استفاده از بنزین و قیمت های مربوط به آن نیز بیشتر خواهد شد و احتمال اغتشاش دور از انتظار نیست.

آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن

تاکنون دولت آمریکا درخواست کاملا متفاوتی داشت و در این درخواست خود خواستار کم کردن میزان تولیدات نفتی و در نهایت افزایش قیمت ها بود ، اما با توجه به آنکه تحریم های ایران را در پیش رو دارد و همچنین با توجه به بالارفتن قیمت بنزین در کشورش رسیدگی به این موضوع و حل آن را به زمان کنونی واگذار کرد تا در جلسه ی خرداد نیز مطرح شود . کشورهای مختلف نظیر عربستان هم با او هم سو خواهند شد تا به یک نتیجه قطعی نایل شوند.

بیشتر بخوانید :  رابطه ی دو طرفه ی کرسنت و صادرات گاز به ترکیه

آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن

در حال حاضر ایران و بسیاری از کشورها نظر خود را در این رابطه اعلام ننموده اند ، اما بالارفتن میزان تولیدات برای کشور ایران تفاوت چندانی به وجود نخواهد آورد زیرا به هر میزان تولید مشتری در بازار یافت نمی شود و همه ی مشتری ها از ترس آمریکا فعالیت خود را با ایران قطع خواهند کرد ، همانگونه که پیش از شروع تحریم ها درصد زیادی از آنها از گود رقابت و فعالیت نیز خارج شده اند.

نظر شما درباره آمریکا و تقاضای تعجب برانگیز آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
پاسخ دهید