اختلاسی بزرگ این بار در شرکت نفت

اختلاسی بزرگ این بار در شرکت نفت

اختلاس های مختلف این روزها واژه نام آشنایی می باشد که در هر حرفه نمونه هایی از آن وجود دارد و نوعی کلاهبرداری از تمام ملت است.

این بار اختلاس موجود در زمینه ی نفتی یکی از زمینه های فعالیتی بسیار پرحاشیه رخ داده است . خوشبختانه فردی که این اختلاس بزرگ را انجام داده شناسایی شده است. همچنین بلافاصله پس از شناسایی اموال  فرد مورد نظر تحقیقاتی برای در دست گرفتن اموال و تخمین میزان آن انجام شد ، این اموال خبر از اختلاسی بزرگ در زمینه ی فعالیتی شرکت نفت می دهد.

اختلاسی بزرگ این بار در شرکت نفت

گویا فردی که در زمینه ی مدیریت اکتشاف ها برای این شرکت بزرگ کارهای زیادی انجا داده علاوه بر مبلغ تعیین شده برای اختلاس ، اموال دیگری هم در دسترس داشت که پس از بررسی این اموال هم شناسایی برای تأیید شدن وارد پروسه ی مراحل اداری گردید. هم اکنون این اموال به تأیید رسیده و کاملا توقیف شده است.

تلاش های زیادی برای یافتن فرد کورد نظر انجام شد اما هیچ یک از این تلاش ها نتیجه ی مطلوبی با خود به همراه نداشت. زیرا بر اساس یافته ها گویا این فرد مورد نظر به کشوری دیگر فرار کرده است. کشور مورد نظر کانادا می باشد اما از نظر وزیر نفت حدس زدن کشور کمی سخت خواهد بود. زیرا از نظر او فرد مذکور دوست دارد تا با چنین خبری به شهرت برسد در حالی که او قطعا در جایی دیگر متواری شده و برای یافتن آن بررسی های بیشتری مورد نیاز خواهد بود. یکی از احتمالاتی که وزیر در خصوص فرد اختلاس گر در نظر دارد به مسئله فرار او به کشور ترکیه می باشد.

بیشتر بخوانید :  دزدی سوخت از طریق لوله های نفت افزایش یافته است!

اختلاسی بزرگ این بار در شرکت نفت

صنعت نفت کشور ما با تلاش های افراد مختلفی هم اکنون به نقطه رسیده  ، بنابراین نباید این تلاش ها و کوتاه کردن دست استعمارگران را نادیده گرفت. افرادی که اختلاس های بسیار زیادی را در زمینه ی نفت  و گاز و . . . انجام می دهند ، قطعا به ملیت و خانواده ی خود در حال خیانت هستند و روزی این خیانت ها مشخص خواهد شد. متأسفانه چنین افرادی دوست دارند تا کشورها همچون ایران به همان شرایط سابق خود یعنی وابستگی باز گردد و از نظر آنها استقلال و شرایط پیشرفت در یک کشور مهم نیست.

اختلاسی بزرگ این بار در شرکت نفت

این روزها به روز ملی شدن صنعت نفت نزدیک می شویم. این روز در هر سال ما را به یاد تلاش های بسیاری می اندازد که در زمینه ی نفت و گاز کشورمان ایران انجام شد و نتیجه ی آن تلاش ها موجب شد تا ما امروز در بسیاری از مسائل به خودکفایی برسیم و تولیدات را برعهده داشته باشیم. سیاست های درونی یک کشور تحت تأثیر عوامل بسیاری از جمله چنین شرایط غیر منتظره ای خواهد بود.

منبع:

عصر نفت
پاسخ دهید