اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت

اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت

افرادی که در حال حاضر از کارت سوخت استفاده می کنند در صورت اتمام سهمیه ی خود می توانند با استفاده از همان کارت سوخت  شخصی جهت دریافت بنزین اقدام نمایند.

بسیاری از مردم با سهمیه ی شصت لیتری بنزین با توجه به رفت و آمدهایی که دارند نیاز به دریافت سوخت بیشتر به صورت سهمیه ی آزاد داشته و بنابراین نیاز دارند تا سهمیه ی بیشتری را استفاده کنند. اما با توجه به سیاست های اتخاذ شده سهم تعیین شده برای هر خودرو با کارت سوخت شخصی تنها شصت لیتر بوده و امکان افزایش در سهمیه هم وجود ندارد.

اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت

کارت سوخت در گذشته تنها برای سوخت گیری شصت لیتر بود و در صورت اتمام سهمیه امکان سوخت گیری مجددی وجود نداشت. اما در حال حاضر کارت به گونه ای تغییر یافته تا بتوانند بیشتر از شصت لیتر دریافت نمایند. البته مابقی سوختی که فرد برای وخدور یخود سوختگیری می کند در حقیقت نیاز به دریافت هزینه ای بیشتر دارد. یعنی لیتری سه هزار تومانی برای هر یک لیتر سوختگیری نیاز است.

این شرایط در اطلاعیه جدید از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام شده است. این اطلاعیه به شماره ده معروف است. موضوع آن سوختگیری با قیمت آزاد و به صورت غیر سهمیه ای است. بنابراین نیازی نیست تا خودروهای خود را در منزل قرار دهید. به راحتی می توانید خودروهای خود را برای سوختگیری به پمپ بنزین برده و ادامه ی سوخت گیری را با استفاده از سهمیه آزاد انجام دهید.

اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت

برخی از افراد که سوختگیری را انجام می دهند در صورت نداشتن کارت می توانند از کارت پمپ بنزین هم کمک گرفته و از آن استفده نمایند. سقفی که برای برداشت این مقدار از بنزین در نظر گرفته شده به عدد دویست و پنجاه لیتر باز می گردد که برای افرادی که با خودروی خود اقدام به مسافرکشی می کنند و . . . به راحتی استفاده می شود.

بیشتر بخوانید :  چرا آقای زنگنه از عامل پرونده سی دکل نفتی صحبت نمی کند؟؟؟

نظر شما درباره اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید