اطلاعیه جدید برای استفاده از کارت سوخت در تاریخ اصلی آن

اطلاعیه جدید برای استفاده از کارت سوخت در تاریخ اصلی آن

کارت سوخت خود را از بیست و دوم مرداد ماه استفاده کنید ، تاریخ قبلی آن نیز به تعویق افتاده است و رانندگان عزیز در دو روز بعد از آن می توانند این طرح را اجرایی نمایند.

تعداد بسیار زیادی از خودروها در ایران وجود دارند که کارت سوخت دارند ، این کارت سوخت برای خودروهایی که وجود دارد پس از تاریخی که اعلام شده جهت انجام سوخت گیری الزامی خواهد بود. کارت سوخت همانند کارت شناسایی خودرو یک وسیله ی شخصی بوده و باید در همه جا با شما همراه شوند. اما بر اساس این که چنین طرحی باید به خوبی در شرایط مختلف و در شهرهای بزرگ و کوچک نیز اجرایی شود در نظر داشته ایم که کارت سوخت را در دو روز بعد تا نهایی شدن تمامی رایزنی ها با جایگاه داران و . . . به تأیید برسانیم. فعلا در کلان شهرهای کشور در حال اجرایی شدن است.

اطلاعیه جدید برای استفاده از کارت سوخت در تاریخ اصلی آن

در ماه های گذشته زمان استفاده از کارت سوخت را در تاریخ بیستم مرداد ماه اعلام نمودند تا افراد پیش از این تاریخ برای دریافت کارت سوخت ارسال شده خود به پست بروند یا این که برای کارت سوخت المثنی خود در منازل منتظر دریافت باشند اما هم اکنون زمان نهایی مربوط به آن در دو روز بعد نیز به تأیید رسید. بنابراین از ساعت بیست و چهار روز ۲۲ مرداد این طرح در ابتدا در شهرهای بسیار بزرگ در ایران یعنی اصفهان ، تهران و . . . اجرایی شده و رفته رفته به دیگر شهرها هم منتقل می شود ، بنابراین در مدت زمان اندکی تمامی افراد باید از این قانون پیروی کنند.

بیشتر بخوانید :  حذف قبوض کاغذی در شرکت گاز قطعی شد!

اگر فردی هستید که مالک خودرو بوده اما در رابطه با کارت سوخت نیازمند دریافت اطلاعاتی هستید باید به این نکته توجه نمایید که بهتر است تا از طریق سایت niopdc.ir وارد عمل شوید. در این سایت تمامی مراحل کار نیز توضیح داده شده است ، همچنین می توانید با شماره ای که در همین رابطه بوده هم تماس بگیرید و سؤالات خود را بپرسید. این شماره ۰۹۶۲۷ خواهد بود. رمزی که برای کارت سوخت خود دارید همانند گذشته همان چهار رقم آخر کارت ملی شما خواهد بود.

اطلاعیه جدید برای استفاده از کارت سوخت در تاریخ اصلی آن

اما برخی از افراد هستند که در طول این چند سال فاصله ای که بین طرح قبلی با فعلی بوده از کارت سوخت خود استفاده نکرده اند و در نهایت کارت آنها گم شده یا به هر ترتیبی قابل استفاده نیست. این افراد باید حتما از کارت سوختی استفاده کنند که المثنی خواهد بود.  این افراد یا ا ریق سایت دولت همراه ثت نام را انجام دهند ، علاوه بر آن می توانند به مراکز پلیس +۱۰ هم مراجعه کنند و درخواست خود را اعلام کنند. برای چنین افرادی کارت صادر شده و به درب منازل آنها ارسال می شود.

epolice.ir هم سایتی است که برای پیگیری کارت سوخت می توانید به آن مراجعه نمایید ، این سایت در حقیقت برای ارسال بسته های پستی خواهد بود که حدود پانصد هزار مورد از آنهایی که به تازگی صادر شده در ادارات پست قرار دارند و با دادن اطلاعات صحیح از مدارک شناسایی خودروی خود می توانید آنها را تحویل بگیرید.

نظر شما درباره اطلاعیه جدید برای استفاده از کارت سوخت در تاریخ اصلی آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

بیشتر بخوانید :  سازمان ملل و تحریم های آمریکایی

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید