اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت

اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت

در رابطه با تجهیزاتی که برای صنعت نفت مورد استفاده قرار می گیرد تلاش ها بر این است که از بهترین تجهیزات استفاده شود اما متأسفانه به برخی از امور رسیدگی نخواهد شد.

تولید کنندگان تجهیزات صنعت نفت در حقیقت مردمی هستند که نیاز به حمایت دارند ، در حالی که مسئولان مربوطه از جمله وزیر صنعت هیچ نوع حمایتی از آنها به عمل نمی آورد. به همین دلیل با اعتراضی که از سوی کارکنان به عمل آمده ، موجب شد تا رئیس هیئت مدیره برای اعلام این اعتراض نامه ای را برای وزیر صنعت بنویسید ، نامه ای که درد دل های سوزناکی را به همراه داشته و تنها خواسته ی آن حمایت از این قشر زحمت کش خواهد بود.

اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت

این افراد که نقش بسیار مهمی در تولید تجهیزات به روز صنعت نفت دارند تنها خواسته ای که مطرح نموده اند در رابطه با توجه به آنها خواهد بود. صدایی که باید از سوی مسئولان برای کارآفرینان شنیده شود و درغیر این صورت با ضربه روحی بزرگی همراه خواهند شد.

در این نامه در ابتدا قید شد که با فرا رسیدن سال نو باید تبریکی گفته شود که این تبریک از جمله رسوم ها و آیین های دیرینه ما می باشد ، اما در خصوص کارکنان سازنده صنعت نفت چنین تبریکی وجود ندارد زیرا همه ی آنها غم بزرگی را در سینه دارند. شایسته است که چنین غم بزرگی را با شما که به عنوان رئیس این صنعت در حال فعالیت می باشید مطرح نماییم.

اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت

تلاش های بسیاری انجام شد تا با وزیر صنعت در خصوص مشکلات مربوط به کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت صحبت هایی صورت پذیرد اما متأسفانه همه ی این تلاش ها بیهوده بود و حتی با صحبت کردن نماینده ایشان کاری از پیش برده نشد و باز هم در همان جایی هستیم باقی خواهیم ماند. این بسیار مهم است که چگونه چنین اتفاقی در حال وقوع می باشد اما همواره هیچ فردی به آن توجه ندارد. مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد از یک نامه بسیار بیشتر است و به همین دلیل نیاز به بررسی بیشتر و رسانه ای شدن این موضوع می باشد.  پرونده ی نهایی برای این مشکل نه تنها در سال ۹۶ به جایی نرسید بلکه انتظار می رود که در سال ۹۷ هم تغییراتی در آن اعمال نشود.

بیشتر بخوانید :  تغییر در تجهیزات نفتی فرسوده صنعت نفت

اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت

نماینده مردم در خصوص اتفاقات اخیر از یک مثال نوشت ، مثالی که در خصوص مشکلات مربوط به آنها می باشد. پادشاهی که وعده ای از دادن لباس گرم برای زیردستان خود می دهد می تواند با همین وعده آنها را به خاک برساند. افرادی که در این صنعت در حال فعالیت هستند با تمام نیرو در حال کار هستند اما متأسفانه توجهی به آنها صورت نمی پذیرد و همواره از آنها انتظار برای کارکردن وجود دارد.

نظر شما درباره اعتراض کارکنان سازنده تجهیزات صنعت نفت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز

 
پاسخ دهید