ایرانول پرفورش ترین برند موجود

ایرانول پرفروش ترین برند موجود

روغن هایی که از طریق ایرانول تهیه و تولید می شوند روغن هایی بسیار مرغوب می باشند که معمولا با مشکلات دیگر روغن ها همراه نبوده و همواره مشتریان ثابت خود را دارا می باشند.

ایرانول پرفورش ترین برند موجود

مدیرعامل شرکت بسیار مشهور ایرانول همواره به این موضوع اشاره دارد که برنامه ریزی ها در جهت رسیدن به موفقیت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در حال حاضر برای سال دوم است که ایرانول توانسته رتبه برتری از فروش روغن را به دست آورده و تا حدود سی درصد از خام فروشی خود کاسته است. در حقیقت شرکت ایرانول توانسته بیشترین تمرکز خود را بر روی تولیدات نهاده و میزان فروش خود را از این تولیدات بالاتر ببرد.

ایرانول پرفورش ترین برند موجود

روغن موتورهایی که توسط ایرانول تولید می شود روغن موتورهایی می باشد که برای خودروهای بنزینی ، دیزلی و همچنین دستگاه ها و خودروهای صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ایراول این برنامه ریزی را همچنان ادامه می دهد تا بتواند از خام فروشی به میزان بیشتری بکاهد و تمرکز را برای فروش محصولات بگذارد. سودی که از فروش این نوع از روغن موتورها به دست می آید به نسبت بیشتر از خام فروشی خواهد بود که بزرگترین گام در جهت اقتصاد مقاومتی بوده و همواره مورد  پذیرش می باشد.

هرچه میزان فروش محصولات بیشتر شود سودنهایی حاصل از تولید نیز بیشتر خواهد شد. سودی که در نهایت شرکت ایرانول از این میزان فروش خود به دست آورده نسبت به سال گذشته آن حدود بیش از چهل درصد افزایش داشته است. علاوه بر آن در زمینه ی فروش تنها روغن موتورها نیز بیشتر از سی و پنج درصد سود را تجربه کرده است. در شرایطی که امروزه میزان تولید با رکود مواجه خواهد بود اما در رابطه با این شرکت وجود مشتری هایی همیشگی و کیفیت بالا می تواند به عنوان راهی برای جلوگیری از خام فروشی و تمرکز بر روی تولید باشد.

بیشتر بخوانید :  تغییر در میزان کاهش تولید نفت از سوی اوپک

ایرانول پرفورش ترین برند موجود

ایرانول در بین روغن موتورهای موجود در بازار در جایگاه نسبتا خوبی قرار دارد و میزان رشد آن افزایش یافته است. برنامه ریزیهای شرکت ایرانول همواره ادامه دار می باشد و این برنامه ریزی ها تا چهار سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. این شرکت همواره فراز و نشیب های بسیاری را تجربه نموده و ضررهای بسیاری برای آن رخ داده که با همکاری نیروهای مجرب و برنامه ریزی های بسیار خوب از این مشکلات سربلند بیرون آمده و به موفقیت های بزرگی دست یافته است.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید