برای برق بیشتر نیروگاه پشت بامی تشکیل دهید!

برای برق بیشتر نیروگاه پشت بامی تشکیل دهید!

نیروگاه هایی که برای تولید برق وجود دارد می تواند حتی بر روی پشت بام هم در نظر گرفته شود ، یعنی تولید برق در داخل خانه ی شما هم امکان پذیر خواهد بود.

برای این که نیروگاه پشت بامی را اختیار داشته باشیم نیاز است تا در سریع ترین زمان ممکن این طرح های خود را با دولت در میان بگذاریم. برای این که چنین طرحی اجرایی شود نیاز به تجربه خواهد بود علاوه بر این می توانیم به موضوع فروش برق هم اشاره نماییم.  در صورتی که برق از این روش تولید شود می توانیم از طریق انرژی هایی که از نوع تجدیدپذیر هستند چنین کاری را انجام داد. بهره وری باید از انرژی ایرانی هم صورت پذیرد. نیروگاه هایی که به روش خورشیدی طراحی شوند در داخل منازل مسکونی قابلیت اجرا دارند.

برای برق بیشتر نیروگاه پشت بامی تشکیل دهید!

اگر در این شرایط بتوانید برق را تولید کنید با کمک دولت این شرایط هم برای شما وجود دارد تا بتوانید تا میزان دو و نیم میلیون تومان در طول ماه از دولت دریافت کنید. هرچه میزان تولید بیشتر باشد به چرخه ی برق کمک خواهید کرد و دولت هم حساب نهایی را با شما تسویه می کند. در نتیجه مردم در تولید برق همکاری لازم را دارند و در مناطقی که آفتاب کافی وجود دارد این برق نیز تولید خواهد شد.

در صورت فراهم بودن شرایط موجود می توانید وضعیت منزل خود را به اداره برق منطقه ی خود توضیح دهید. در این صورت این امکان وجود دارد که از اداره برق برای بازدید وارد عمل شوند و به صورت میدانی برای بررسی به منزل شما بیایند. بنابراین در صورتی که واقعا فضایی برای این کار دارید می توانید چنین اقدامی را انجام دهید و اطلاعات لازم را ارائه دهید. تعرفه ای که برای خرید برق وجود دارد برای هر میزان تولید شده از برق به میزان هر کیلووات‌ساعت عددی برابر با ۱۰۴۰ تومان پرداخت خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  افزایش حقوق کارکنان وزارت نفت تا چه اندازه است؟

برای برق بیشتر نیروگاه پشت بامی تشکیل دهید!

تا پیش از این طرح محدودیتی برای نصب نیروگاه های خورشیدی وجود داشت که به میزان  ۵ کیلووات بود اما در حال حاضر به ۱۰ افزایش یافته است. در حال حاضر میزان پرداختی دولت تنها در این عدد خواهد بود ، در صورتی که شرایط بهتر شود ، در نهایت میزان خرید هم افزایش خواهد یافت. برای انجام این کار می توانید از راهنمایی های شرکت برق و مآموران آن کمک های لازم را دریافت نمایید و به راحتی از این شرایط بهره ببرید.

نظر شما درباره  نیروگاه برق در پشت بام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید