تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ

تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ

ایرانول یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران می باشد که گویا این روزها توانایی بسیار مهمی را به دست آورده و از سوی جهانیان مورد تأیید قرار دارد.

ساخت روغن موتور یکی از سخت ترین صنایعی است که نیازمند تجربه و مهارت زیادی می خواهد و علاوه بر آن باید از مواد اولیه بسیار خوبی در این زمینه استفاده شود. افراد که این وظیفه ی خطیر را برعهده دارند ، خوشبختانه این مسئولیت شناسی و تلاش های شبانه روزی برای تولید روغن موتور با نتیجه خوبی همراه بوده و امروز می توان به این موضوع افتخار کرد که ایرانول با کیفیت بالای خود مورد استفاده و مورد تأیید شرکت های بزرگ خودروسازی رنو و همچنین بنز قرار دارد.

تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ

در سال جدید که سال حمایت و تولید داخلی مطرح شده ، حمایت کردن از تولیدات مربوط به روغن موتور ایرانول یکی از بزرگترین اهدافی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. ایرانول در حال حاضر با توجه به کیفیت بالای روغن موتور تولید شده توسط آن جواب این اعتماد را پس داده که هم اکنون تأییدیه رنو و همچنین بنز را به دست آورده است. این تولیدات روز به روز بهتر از گذشته خواهد شد و هر روز بر کیفیت آن افزوده می شود تا در سطح جهان به بهترین رتبه ها نیز نایل گردد.

روغن موتور ایرانول از جمله روغن موتورهایی است که نه تنها در خودروهای داخلی بلکه در خودروهای ساخت خارج هم به خوبی پاسخگوی نیاز خودرو بوده و به همین دلیل همچنان در بالاترین رتبه ها قرار گرفته است. ایرانول در زمینه ی کیفیت خود نیازی به تبلیغ ندارد ، زیرا هر خودرویی که از آن استفاده می کنند با توجه به نوع کاری که انجام می دهد ، خود معرفی برای تبلیغ دیگران خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  صادرات گاز به ترکیه و شایعه های مختلف

تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ

در حال حاضر ایرانول توانسته تا در زمینه های مختلف به تولید روغن بپردازد و این روغن ها را برای صنعت ، موتور و حتی گریس به معرض نمایش قرار داده است.  همچنین یکی از بهترین عملیات اخیر این شرکت در زمینه ی تولید کردن روغن های دریایی می باشد.

تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ

در سال گذشته ایرانول توانست تا رکورد بسیار خوبی را در زمینه ی تولید کردن و همچنین فروش کردن روغن موتور به ثبت برساند ، این رکورد از زمان تأسیس این شرکت تا سال گذشته بی سابقه بود و این فروش بالا نشان دهنده ی اعتماد مشتریان و صنعت به این روغن موتور می باشد. علاوه بر تولید کردن در داخل ، صادر کردن به خارج هم در دستور کار این شرکت بزرگ قرار دارد.

نظر شما درباره تأیید شدن ایرانول توسط خودروسازان بزرگ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید