تبدیل روغن پخت و پز به بیودیزل در هند

تبدیل روغن پخت و پز به بیودیزل در هند

برخی از شرکت های هندی وجود دارند که به دنبال تغییراتی در زمینه ی تولید روغن خواهند بود ، این تبدیل برای پخت و پز به بیودیزل است.

روغن های پخت و پز بسیار زیادی در بازار وجود دارد که برای طراحی شدن هریک از آنها پروسه هایی مشابه با هم مورد  پیگیری قرار می گیرد. از بین شرکت های هندی که وجود دارند برخی از آنها نیز در اولویت خواهند بود ، به عنوان مثال می توانیم به شرکت هندی بهارات پترولیوم ، هیندوستان پترولیوم و در نهایت شرکت ملی نفت هند نیز اشاره کنیم. این طرح به عنوان یک طرح ملی در کل هند مورد حمایت قرار گرفته اما مراحل تبدیل آن نیز می تواند کمی دیرتر به وقوع بپیوندد.

تبدیل روغن پخت و پز به بیودیزل در هند

این طرح همواره مورد تأیید و حمایت قرار دارد و به نوعی می توانیم بگوییم که بسیار پیگیر آن هستند ، بر همین اساس این نکته نیز حائز اهمیت بوده که تحقیقات اولیه خوبی در این رابطه انجام شود. برای اینکه وابستگی ها کمتر شود بر اساس طرح ملی در هند باید شروع آن را به آشپزخانه ها مرتبط دانست ، زیرا هر آنچه که مصرف می شود قابل تبدیل خواهد بود که در مرحله ی اولی از روغن پخت و پز استفاده می کنند. هند هم به دنبال آن است تا بتواند میزان وابستگی خود را به حداقل برساند.

بر اساس طرحی که در هند وجود دارد در رابطه با سوخت های زیستی پایه گذاری آن را از مصرف کنندگان بزرگ تر از خانه ها یعنی در رستوران ها ، هتل ها و در نهایت در انواع غذاخوری ها نیز آغاز خواهند کرد. علاوه بر آن برنامه ریزی های برای این فعالیت در حدود صد شهر نیز در نظر گرفته شده است. برای اینکه این روغن های استفاده شده را خریداری نمایند هزینه هایی هم باید پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید :  افزایش مصرف بنزین در دور دوم سفرها

تبدیل روغن پخت و پز به بیودیزل در هند

هند در زمره ی مصرف کننده های برتر جهانی در زمینه ی نفت قرار دارد ، در واقع می توانیم بگوییم که این کشور بزرگ در زمره ی سه مصرف کننده برتر جهانی قرار گرفته که بیشترین نیاز خود به سوخت را از طریق مصرف تأمین خواهد کرد.  درگیری هایی در منطقه وجود دارد که معمولا بر سر مسائلی خواهد بود که به وضعیت زیستی وابسته می باشد. جنگ هایی که به سیاست ارتباط دارد شرایط بدی را به وجود آورده که تغییرات به وسیله ی آن امکان پذیر نیست.

نظر شما درباره تبدیل روغن پخت و پز به بیودیزل در هند چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز

 

 
دیدگاهتان را بنویسید