تغییر در تجهیزات فرسوده صنعت نفت

تغییر در تجهیزات نفتی فرسوده صنعت نفت

در همه جای دنیا در هر زمینه ای به خصوص در زمینه ی نفتی باید تمامی تجهیزات نفتی جدید باشند تا بتوان بیشترین بهره را از آنها برد.

برای آنکه بتوان کاری را شروع کرد و به خوبی به پایان رساند ، نیاز دارین تا هرچه سریع تر در زمینه ی زیرساخت ها تغییراتی را ارائه دهیم. در ابتدا باید بتوانیم منابع مالی خوبی را برای یک پروژه در نظر داشته باشیم تا در میانه راه با کمبود بودجه و . .  . مواجه نشویم ، زیرا در این صورت کاری که برای آن نیز هدف گذاری کرده ایم از بین خواهد رفت و تمامی هزینه ها تا آن زمان هم با آن از بین می رود . بنابراین داشتن بودجه مالی خوب می تواند در اولین گام انگیزشی ترین عامل برای شروع یک حرکت بزرگ باشد.

تغییر در تجهیزات فرسوده صنعت نفت

پس از آن داشتن نیروی انسانی متعهد و کارا که بتوانند در سخت ترین شرایط با حداقل هزینه ها بهترین نتایج را پدید آورند. نمونه چنین افرادی کم نیستند و در جمهوری اسلامی آنها را مشاهده کرده ایم. این افراد در شرایط بسیار سخت جنوب با حقوق های حداقل که شاید نتواند بخشی از نبود آنها در نزد خانواده را جبران کند ، زندگی را سپری می کنند اما از هدف خود دست نخواهند کشید و این می تواند زمینه ساز بسیاری از فعالیت های بزرگ تر شود.

تغییر در تجهیزات فرسوده صنعت نفت

پس از آن باید به موضوع دیگری اشاره کنیم. موضوع مربوط به هزینه هایی می شود که باید در راستای افزایش تولید خرج شود. در زمینه ی نفتی ما جا برای پیشرفت داریم اما آیا می توانیم این پیشرفت را به هر طریقی به دست آوریم ؟ قطعا نمی توان برای مقابله با دنیایی که دائما در حال پیشرفت است ، در جای خود در حالت سکون باقی ماند و از همان روش های قبلی بهره برد. روش های قبلی پاسخگوی نیاز ما نیست ، علاوه بر آن می توان به این موضوع هم اشاره داشت که تجهیزات فعلی ما در زمینه ی نفتی بسیار بد است.

بیشتر بخوانید :  ناوگان دریایی صنعت نفت کشور و تغییرات مؤثر در آن

اگر ما پیشرفت را می خواهیم در ابتدا باید شرایط استفاده از تجهیزات را به نحو مطلوبی تغییر دهیم. هرچه تجهیزات نفتی مورد استفاده ما بهتر باشد و از جدیدترین ها بهره ببریم قطعا آینده ای موفق تر خواهیم داشت . تجهیزات جدید و به روز می توانند وقت ما را کاهش دهند و همین صرفه جویی در زمان تغییری بزرگ و مثبت خواهد بود. بر اساس برآورد نهایی آسیبی که به تجهیزات نفتی وارد شده است بسیار شدید بوده و بنابراین جبران آن می تواند تنها کاهش درآمد را به دنبال داشته باشد.

تغییر در تجهیزات فرسوده صنعت نفت

تجهیزات نفتی بسیار مهم هستند زیرا فرسودگی در هریک از آنها می تواند خطرات جدی را برای این صنعت و افرادی که در کنار آنها در حال کار کردن هستند پدید آورد. در حقیقت ایمنی در سطح بالایی وجود ندارد. از همین رو باید از بخش خصوصی برای تجهیز کردن کمک گرفته شود.

نظر شما درباره تغییر در تجهیزات نفتی فرسوده صنعت نفت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

میز نفت
پاسخ دهید