جمع کردن کارت سوخت جایگاه داران

جمع کردن کارت سوخت جایگاه داران

بررسی هایی در رابطه با زمان استفاده از کارت سوخت و شرایط موجود برای آن انجام شده اند که در نهایت به ابهاماتی در این رابطه پاسخ داده شده است.

در واقع می توان به این موضوع رسیدگی کرد که با توجه به فرا رسیدن بیستم مرداد ماه باید در رابطه با کارت سوخت نیز بررسی هایی صورت پذیرد ، زیرا در غیر این صورت برخی از خودروها از قابلیت کارت سوخت بی بهره هستند و همچنین کارت سوختی برای آنها نیامده است. با توجه به این موضوع که در خصوص استفاده از کارت سوخت وجود دارد یکی از اولویت ها با افرادی است که از قبل کارت سوخت با رمز داشته اند و می توانند از آن استفاده کنند ، اما سایر افرادی که ثبت نام کرده اند و هنوز کارت سوختی را تحویل نگرفته اند چه باید بکنند؟

جمع کردن کارت سوخت جایگاه داران

در حقیقت در رابطه با این افراد می توانیم به این موضوع توجه داشته باشیم که کارت سوخت مربوط به جایگاه های سوختی که توسط جایگاه داران در اختیار می باشد هنوز قابل استفاده خواهد بود و تا یک زمان خاصی جمع آوری نمی شود تا کارت سوخت های المثنی ثبت نام شده و سایر کارت سوخت های اصلی به دست مردم برسند. اما این زمان کاملا محدود خواهد بود و قطعا در یک بازه زمانی طولانی نیز امکان پذیر نیست ، بنابراین نباید به این کارت ها دلخوش کرد ، زیرا مدت استفاده از آنها هم به پایان خواهد رسید.

در حال حاضر در هر پمپ بنزینی که وارد می شوید با توجه به تک نرخی بودن بنزین ها تنها از یک کارت سوخت برای هر نازل استفاده می کنند که از قبل هم وجود داشته است. از همین رو با توجه به طرح استفاده از کارت سوخت یکی از توصیه های انجام شده به این موضوع وابسته خواهد بود که عرضه بنزین از بیستم همین ماه تنها با کارت سوخت امکان پذیر خواهد بود، بنابراین اگر کارت سوخت ندارید سریعا برای استفاده از آن نیز اقدامات لازم را انجام دهید . زیرا زمان رسیدن کارت سوخت به درب خانه در یک مدت زمان دو تا سه هفته ای با توجه به حجم بالای کارت سوخت درخواست شده می باشد.

بیشتر بخوانید :  کارت سوخت را دریابید!

جمع کردن کارت سوخت جایگاه داران

بنابراین در این تاریخ اجباری خواهد بود که شما از کارت سوخت بهره ببرید. به دلیل آنکه تا اطلاع ثانوی خبری از سهمیه بندی در رابطه با بنزین وجود ندارد یکی از توصیه ها این است که در ابتدا باید افراد فاقد کارت سوخت اطلاعات خود را برای دریافت کارت وارد نمایند که در حال حاضر پلیس ۱۰+ این کار را انجام می دهد ، اما این نکته نیز حائز اهمیت بوده که این زمان داده شده کم است ، پس از همین امروز در پی دریافت کارت سوخت خود باشید تا پس از سهمیه بندی احتمالی که دیگر کارتی در جایگاه ها وجود ندارد به مشکل برنخورید.

نظر شما درباره جمع کردن کارت سوخت جایگاه داران چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز

 

 
دیدگاهتان را بنویسید