خبرهای جدید از شرکت ایرانول

خبرهای جدید از شرکت ایرانول

ایرانول می تواند به عنوان یکی از بهترین برندهای روغن موتور در سال ۹۷ با کیفیتی بی نظیر نیز انتخاب شود و این انتخاب برای این برند است.

 ایرانول یکی از برندهایی می باشد که همه ساله محصولاتی را از خود ارائه می دهد ، در سال ۹۷ که سال حمایت از تولیدات داخلی می باشد ، ایرانول نیز حمایت خود را اعلام نموده و همانند گذشته با تلاش بیشتر در پی ساخت محصولاتی جدید می باشد. از بین این محصولات می توان به چهار نوع جدید اشاره نمود. این چهار محصول در زمینه ی روغن موتور طراحی شده اند و شرکت های معروف خودروسازی جهان نیز کیفیت بالای آنها را تأیید نموده است.

خبرهای جدید از شرکت ایرانول

بررسی ها نشان می دهد که این روغن موتورهایی که در داخل تولید می شوند و چهار نوع جدید هم هستند ، سه مورد آن ساخته ذهن و دست ایرانیان و یک مورد باقی مانده محصولی با همکاری ایرانول و همچنین پتروناس می باشد. در نهایت می توان گفت که کیفیت نهایی آنها مورد تأیید می باشد. یعنی استفاده از این  روغن موتورها موجب کارکرد بهتر موتور خودرو می شود.

خبرهای جدید از شرکت ایرانول

بسیاری از افرادی که در زمینه ی خدمات اتومبیل از جمله سرویس کردن آن نیز فعالیت می کنند در زمان کار از این محصول حمایت می کنند و در بسیاری از موارد روغن موتور انتخابی آنها ایرانول می باشد. در نتیجه میزان استفاده از این روغن موتور در داخل کشور بالا رفته و سود نهایی حاصل از آن نیز افزایش یافته است. این سودها موجب شده تا از حالت خام فروشی به فرآورده فروشی ارتقاء پیدا کنیم. هرچه خام فروشی کاهش پیدا کند به نفع رونق اقتصادی خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  تولید داخلی تاج سر چاهی نفت WELLHEAD مدل- NH

در همین زمینه ایرانول افق های روشنی را نیز در نظر گرفته است ، به همین دلیل یک فرصت چهار ساله می خواهد تا بتواند پروژه های بزرگ خود را در ده مورد به اتمام برساند. این پروژه ها مربوط به فرآورده فروشی می باشد. روغن موتورهایی که توسط این شرکت نیز تولید می شود روغن موتورهایی با بهترین کیفیت و قیمت ارزان می باشد . در این شرایط حمایت داخلی نیز بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

خبرهای جدید از شرکت ایرانول

بنابراین می توان برنامه ریزی هایی را برای استفاده از این محصول به عنوان محصولی صادراتی نیز استفاده نمود. در این مراسم نیز از بسیاری از افرادی که در زمینه ی ارائه خدمات سرویس خودرو فعالیت دارند و از این برند حمیات می کنند تجلیل به عمل آمد.

نظر شما درباره خبرهای جدید از شرکت ایرانول چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
پاسخ دهید