خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران

خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران

حتما در تیترهای مربوط به اخبار با خبری که در رابطه با افزایش قیمت بنزین می باشد آشنا شده اید ، در حقیقت چنین اتفاقی صحت ندارد.

این موضوع باز می گردد به یکی از تأکیدهای همیشگی از سوی شرکت نفت که برای خرید بنزین نیازی نیست که از کارت خود استفاده کنید و آن را به کارت خوان پمپ بنزین ها متصل نمایید ، زیرا در این صورت احتمال تغییر در قیمت ها وجود دارد. یکی از مشتری هایی که در شهر تهران در یکی از پمپ بنزین ها قصد خرید بنزین را داشت تنها برای هشت لیتر ده هزارتومان پرداخت نمود.

خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران

اگر یک محاسبه ساده داشته باشیم در حقیقت برای این فرد که بنزین معمولی خریداری کرده قیمتی بیشتر از بنزین سوپر در نظر گرفته شده است که خود یک تخلف بزرگ به شمار می رود. این فرد با منتشر کردن قبض کارت خوان خود در حقیقت این موضوع را نیز علنی کرده و چندی بعد به صورت کامل رسانه ای شد. با پیگیری هایی که انجام شد در حقیقت قطعی بودن یک تخلف نیز به اثبات رسید تخلفی بسیار مهم که در حقیقت بویی از افزایش قیمت بنزین داشته است.

خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران

پس از بررسی ها جایگاه سوخت مورد نظر یافت و اعمال تخلف برای این جایگاه نیز در نظر گرفته شد. تأکیدی که برای پیشگیری از این اتفاق از سوی شرکت نفت صورت می گیرد در رابطه با پرداخت کردن پول برای بهای بنزین می باشد. دیگر نیازی نیست تا شما حق بنزین خود را با کارت پرداخت کنید تنها می توانید هزینه ای را از قبل به صورت پول نقد یا تراول چک کنار بگذارید تا از این تخلفات نیز در امان باشید. البته تمامی جایگاه های وخت از چنین تخلفی استفاده نمی کنند و تنها تعداد بسیار محدودی با این مشکلات همراه می باشند.

بیشتر بخوانید :  حادثه ی کشتی سانچی

خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران

یکی از اهداف از علنی شدن این موضوع از طریق رسانه های اجتماعی و . . . تغییر در اذهان عمومی می باشد. در هیچ جایگاهی از کشور نرخ جدیدی برای افزایش قیمت بنزین تصویب نشده است و همان قیمت هزار تومان به عنوان نرخ اصلی نیز می باشد. در حقیقت این تخلف صورت گرفته ارتباطی به رئیس جایگاه ندارد بلکه یکی از کارگرانی که مسئول دریافت پول بوده در این رابطه تخلف انجام داده است که با برخورد قانونی نیز مواجه خواهد شد. همچنین دادن هر پولی بغیر از پول بنزین به کارگرانی که مسئول جایگاه ها هستند مبلغی اضافی بوده و نباید از سوی مشتری پرداخت شود.

نظر شما درباره خبر یک تخلف در پمپ بنزین تهران چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز

 
دیدگاهتان را بنویسید