درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده است!!!

درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده است!!!

معمولا قبض های گاز که امروزه صادر می شود می تواند با هزینه های بسیار غیر عادی همراه باشد ، بسیار مهم است که شما با این هزینه ها آشنا شوید.

در این دوره به قبض خود نگاه کنید. شاید از نظر بسیاری از افراد آبونمان حذف شده باشد اما هزینه ای دیگر نیز از شما دریافت خواهد شد که تفاوت چندانی با آبونمان ندارد. پس از آنکه دیوان عدالت اداری این هزینه های مربوط به آبونمان را برای مشترکین غیرقانونی اعلام نمود ، در طی دوره نسبتا طولانی هزینه های مربوطه از روی قبوض حذف گردید. اما در حقیقت در مرحله بعدی باز هم به روش غیر قانونی هزینه ای دیگر بر روی قبض ها نیز اعمال گردید.

درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده است!!!

نگاهی گذرا به عملکردها و درآمد زایی همای مختلف شرکت گاز نشان می دهد که این قصه بسیار طولانی تر از حد تصور ماست. این موضوع به حدود پنج سال گذشته باز می گردد که در طی بخشنامه ای هزینه ای ثابت برای فعالیت های مربوطه در نظر گرفته شد. این هزینه ها در ارتباط با مشترکینی بود که به صورت ثابت از گاز استفاده می کردند. سال ها این هزینه از مردم دریافت شد اما گویا حذف آن برای شرکت گاز کمی ناباورانه خواهد بود.

درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده است!!!

در حدود چندین ماه از اولین اخطاریه دیوان عدالت اداری گذشت تا اینکه آبونمان از برگه های صورت حساب ماهیانه حذف گردید. دیوان عدالت اداری پس از تلاش های بسیار این مهم را به واقعیت تبدیل نمود اما گویا از شرایط بعدی این ماجرا باخبر نبود. پس از آن هزینه های ثابتی توسط مشارکت وزارت نفت نیز در قبوض اعمال گردید. این هزینه ها بسیار مهم بود زیرا بدون هیچ بهانه ای موافقت شد و از مردم به عنوان هزینه هایی ثابت و مستمر دریافت شد در حالی که خدمات همان خدمات بود و تغییر جدیدی نیز مشاهده نشده بود.

بیشتر بخوانید :  وضعیت گاز رسانی و بنزین در سرمای شدید

درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده است!!!

حالا این بار داستانی دیگر در پیش داریم و این داستان از درآمدی دیگر برای شرکت گاز صحبت می کند. هزینه ای که در شکل بدهی پیشین نیز درنظر گرفته شده است. بسیاری ازمشترکین گاز اظهار دارند که ما در گذشته بهدی نداشتیم و این هزینه کاملا غیر قانونی تعریف شده است. این روزها تغییر در شکل درآمد زایی شرکت گاز دور از انتظار نیست و هربار در شکلی جدید نیز رونمایی خواهد شد. از این پس هر مشترک می تواند با اعتراض به بدهی پیشین خود اصل قبض و هدف از این کار را جویا شود. در صورتی که مردم پیگیر باشند قطعا چنین سوء استفاده هایی پیش نخواهد رفت.

نظر شما درباره درآمدی که شرکت گاز به آن روی آورده چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

میز نفت
پاسخ دهید