دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت

دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت

همانطور که در اخبار گذشته نیز به این موضوع اشاره شد گویا طرحی در حال اجرا می باشد تا توسط آن تغییراتی را در جایگاه های سوخت نیز به وجود آورند.

جایگاه های سوخت فعلی در بسیاری از مناطق کشور به صورت قدیمی یعنی به سالی باز می گردند که در دوره ی اول استفاده از کارت خوان های سوخت بودیم و شرایط استفاده از آنها به همان روش قدیمی خواهد بود. اما طرح جدیدی در راه است تا نازل های مربوط به جایگاه های سوخت و به صورت کلی دستگاه هایی که در حال حاضر در حال فعالیت می باشند جای خود را به دستگاه های جدیدتر و دقیق تر که کارت خوان سوخت جدید هم بر روی آنها نصب شده نیز بدهند. این دستگاه ها دقت بیشتری دارند.

دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت

طرح مورد نظر برای اعمال تغییرات در زمینه ی استفاده از کارتخوان های جدید در جایگاه های سوخت از پانزده تیر امسال نیز اجرایی خواهد شد. از این روز به بعد در طی چند ماه تمامی جایگاه ها به تجهیزات دقیق مجهز خواهند شد. این تجهیزات می توانند پروسه ی سوخت گیری را با سرعت بیشتر و با دقت بهتری نیز انجام دهند. این تغییرات هزینه ای را بر دولت تحمیل نمی کند زیرا تمامی هماهنگی به دلیل کارت خوان بودن با شبکه بانکی کشور نیز صورت پذیرفته و تنها پروسه نصب آنها کمی طولانی خواهد بود.

دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت

یکی از بهترین تغییرات اعمال شده در جایگاه های سوخت توسط نازلها و کارتخوان های جدید سوخت گیری توجه به این امر می باشد که شما همانند سیستم جدید تکنولوژی دیگر از دکمه استفاده نخواهید کرد و همه ی فرآیندها با سرعت بیشتر و به صورت لمس با دست انجام می شود. صفحه ای که به عنوان نمایش برای پرداخت و میزان سوخت گیری و . . . در جایگاه ها وجود دارد برداشته شده و صفحه ای کاملا جدید و بزرگ تر نصب خواهد شد. شما به صورت کاملا هماهنگ می توانید قبل از به اتمام رسیدن سوخت مورد نظر خود پرداخت آن را انجام دهید ، نازل بر اساس لیتر تعیین شده در همان مرحله توقف خواهد کرد و دیگر بنزین اضافی نیز مصرف نخواهد شد.

بیشتر بخوانید :  نکات اشاره شده توسط وزیر نفت درباره ی IPC

دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت

یکی از جالب ترین تغییراتی که می توان در جایگاه های سوخت و کارت خوان های جدید سوخت مورد بررسی قرار دارد در زمینه ی پرداخت می باشد. شما در صورتی که پولی ندارید هم می توانید پرداخت خود را انجام دهید ، علاوه بر آن می توانید در خودروی خود از طریق موبایل از اپلیکیشن های مختلف عمل پرداخت هزینه را نیز انجام دهید. بدین ترتیب هزینه های اضافی در جایگاه های سوخت به حداقل می رسد. برای استفاده از این خدمات نیاز است تا شهروندان برای گرفتن این کارت های سوخت در زمان تعیین شده اقدام نمایند البته تا زمان دریافت آنها کارت سوخت مربوط به جایگاه ها نیز قابل استفاده می باشد.

نظر شما درباره دستگاه های کارت خوان جدید در جایگاه های سوخت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
پاسخ دهید