راه اندازی دوباره نمایشگاه نفت و انرژی در تهران

راه اندازی دوباره نمایشگاه نفت و انرژی در تهران

همه ساله در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه نمایشگاه برقرار می شود که در آن به موضوع مربوط به نفت ، انرژی ، گاز و پتروشیمی اشاره می شود.

امسال نیز در تاریخ ۱۶ اردبهشت یعنی روز جاری برای بار ۲۳ این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه هایی که در تهران برگزار می شود ، به مرحله ی اجرایی رسید و غرفه هایی زیادی برای نشان دادن محصولات و اختراعات خود به این نمایشگاه حضور یافتند و غرفه هایی را اجاره کردند. قطعا هر روز که از این نمایشگاه می گذرد میزان اطلاعات در خصوص غرفه های موجود و هدف اصلی از نمایشگاه امسال بیشتر در دست خواهد بود و پس اطلاعات دقیق تر را در اخبار بعدی از سایت پترول جستجو کنید.

راه اندازی دوباره نمایشگاه نفت و انرژی در تهران

نمایشگاه نفت و انرژی و همچنین گاز و پتروشیمی برای روزهای محدودی آغاز به کار نموده است ، این روزها تنها از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت می باشد. پس اگر دوست دارید تا در این زمینه از نزدیک شاهد تغییرات باشید می توانید به نمایشگاه مراجعه نمایید. برای بازدید کردن نمایشگاه معمولا زمانی ۸ ساعته در نظر گرفته شده است. این زمان از ده صبح تا ۶ بعدازظهر می باشد. وزیر نفت همانند سال های گذشته برای افتتاح کردن یکی از مهم ترین نمایشگاه های وزارت نفت نیز حضور پیدا کرد.

راه اندازی دوباره نمایشگاه  نفت و انرژی در تهران

علاوه بر وزیر نفت همواره برخی از مقامات بسیار مهم دیگر همانند دبیر کل مجمع کشورهای صادر کننده برای گاز ، فعالان دولتی از کشور کرواسی ، نماینده های مجلس ، سفیرهای کشورهای خارجی ، مدیران فعال در زمینه ی نفتی و برخی از نماینده های شرکت های بین المللی برای بازدید از محصولات نفتی و آخرین دستاوردها در این نمایشگاه حضور به عمل آوردند. حضور این افراد می تواند بر رونق اقتصادی ما نقش ویزه ای داشته باشد ، زیرا همه ساله در جریان نمایشگاه نفت ، قراردادهای مهمی بسته می شود که این قراردادها سود خوبی برای ایران به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید :  گزارشی اجمالی از افتتاح نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در سال 96

راه اندازی دوباره نمایشگاه نفت و انرژی در تهران

خوشبختانه نمایشگاه نفت و انرژی و همچنین گاز و پتروشیمی همه ساله می تواند بهتر از سال های قبل شود ، با توجه به اینکه امسال نیز این نمایشگاه بهبود چشمگیری داشته و بر تعداد افراد شرکت کننده در آن افزوده شده ، از نظر آماری در منطقه رتبه اول و در جهان در ردیف پنج قرار دارد. قطعا این رتبه ها حاصل تلاش فعالان زیادی خواهد بود که باید از آنها قدردان باشیم و برای توفیق روز افزون از خداوند منان آرزوی توفیق داشته باشیم.

نظر شما درباره راه اندازی دوباره نمایشگاه نفت و انرژی در تهران چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید