هند و تغییر در سیاست هایی که باید اجرایی شوند؟!

هند و تغییر در سیاست هایی که باید اجرایی شوند؟!

هند قصد دارد تا سرمایه گذاران خود را برای اینکه بتواند در بازار جایی داشته باشد تا در خصوص نفت و گاز نیز بتواند به صحبت هایی بپردازد به پای معامله بکشاند.

هند قصد دارد تا بازبینی هایی را انجام دهد ، این بازبینی ها در خصوص نفت و گاز و سیاست های مربوط به آن است زیرا تا چه زمانی هند می تواند بدون آنکه تغییری دهد با همین روند پیش برود. زیرا سرمایه های اولیه و لازم را در این خصوص دارد ، تنها باید یک اقدام تحسین برانگیز را انجام دهد و دست ها را بر روی زانو نهاده و به سمت جلو حرکتی کنید. این روند می تواند برای آن بسیار مفید باشد.

هند و تغییر در سیاست هایی که باید اجرایی شوند؟!

باید اکتشاف ها در خصوص نفت و گاز نیز بیشتر شود ، تا زمانی که ما بتوانیم این رابطه را برقرار کنیم در آن زمان می توانیم بگوییم که در حقیقت یک تغییر مثبتی را ایجاد کرده ایم ، در صورتی که میادین به همین صورت در هند باقی بماند هیچ سودی برای این کشور باقی نخواهد ماند. سرمایه گذاران باید از داخل و خارج برای این شرایط وارد عمل شوند و به نوعی مؤثر کارهای خود را انجام دهند.

مرحله ی بعدی که وجود دارد در رابطه با هیدروکربن ها خواهد بود ، برای این منظور هم باید با بالا بردن تقویت در خود تولید داخلی مربوط به هیدروکربن ها سرمایه گذارانی را جذب نماید. البته این پول نیز باید از سوی آنها داده شود اما در نهایت سود هم برای کشور هند و هم برای سرمایه گذاران باقی خواهد ماند. بلوک ها های نفت و گاز که وجود دارد می توانند هدفی برای سرمایه های افراد خارجی باشد.

بیشتر بخوانید :  کیفیت بنزین مصرفی که تخت بررسی قرار گرفت!

هند و تغییر در سیاست هایی که باید اجرایی شوند؟!

میادین در هند در دو گروه وجود دارند یکی از آنها میدان هایی هستند که شماره یک نام دارند و دیگری میدان هایی هستند که شماره دو و سه نامیده می شوند که در هر گروه تعداد زیادی از میادین تعیین شده با نام های متنوع که می توان از آنها استفاده نمود. امتیازها در صورتی داده می شوند که بتوانند در مدت چهار سال نتیجه را به وجود آورند. این می تواند هم برای حوزه هایی باشد که در آب و هم در خشکی وجود دارند. قرار دادها باید در مدت طولانی بسته شوند و برای هند این موضوع اهمیت دارد که چه کشوری با چه شرایطی قصد همکاری را دارد.

نظر شما درباره هند و تغییر در سیاست ها چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید