وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید

وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید

همه ساله پس از شروع سال جدید وزراء وعده هایی می دهند که در حقیقت برخی از آنها عملی و برخی دیگر عملی نخواهد شد ، در این مطلب به وعده هایی از وزیر نفت خواهیم پرداخت.

وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید

در ابتداوزیر نفت ضمن عرض تبریک برای سال جدید ، وعده ها و برنامه هایی را برای سال ۹۷ در نظر دارد. در ابتدایی ترین آنها به قراردادهای آینده نیز اشاره نمود. قراردادهایی که در خصوص تجهیزات نفتی می باشد. این تجهیزات مربوط به کشور ایران می باشد که در طی قراردادهایی با حدود قیمت شش میلیارد دلار در نظر گرفته شده است.

وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید

بیژن زنگنه وزیر نفت فعلی در ایران می باشد که معمولا با حواشی مختلفی در طول سال کاری ۹۶ همراه بوده ، اما در نهایت این سال کاری را با خوبی ها و بدی ها به پایان رساند و هم اکنون برای سال کاری جدید برنامه هایی را عنوان کرده است. با توجه به آنکه سال جدید از سوی رهبر سالی اعلام شده که باید از تولیدات داخلی نیز نهایت استفاده شود ، از همین رو وزیر نفت نیز استفاده از تجهیزات نفتی داخل را به عنوان یکی از بزرگترین اهداف خود معرفی نموده که در سال های پیش توجه چندانی به آن نشده بود.

کالاهایی که در ایران تولید می شود به عنوان کالاهای بسیار مرغوب و با بهترین کیفیت طراحی می شوند تا بتوانند در بین رقبای خود جای واقعی را پیدا کنند ، اما این حمایت باید در اولین مرحله در داخل کشور و توسط همین مردم صورت پذیرد. در رأس اموز این حمایت ها باید توسط وزرا در نظر گرفته شود که وزیر نفت اولین وزیر بوده و برای این هدف خود بسیار تلاش خواهد کرد. وزیر نفت اعلام نمود که با توجه به شرایط موجود قصد دارد تا در سال جاری یعنی سال ۹۷ میزان قاچاق های مختلف را از سر راه بردارد تا سرمایه ها در داخل کشور نیز باقی بماند. این نوعی حمایت از تولید داخل می باشد که در خاطره ها باقی خواهد ماند.

بیشتر بخوانید :  وزیر نفت برخلاف قانون منع کار مدیران بازنشسته عمل کرده است!!!

وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید

در خصوص فعالیت های مربوط به وزارت نفت هزینه های بسیار زیادی در جهت وارد کردن محصولات خرج می شود در حالی که همان محصولات با نصف قیمت و با جنسی حتی بهتر در داخل کشور نیز تهیه خواهد شد. پس باید در جهت سیاست های موجود گام برداشت . حمایت ها از داخل باید به سمتی پیش برود که میزان تولیدات و تویلد کننده ها و انگیزه برای فعالیت آنها بیش از پیش شود.

نظر شما درباره وعده هایی از وزیر نفت در سال جدید چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

 منبع:

میز نفت
پاسخ دهید