پیشنهاد کارت سوخت نامحدود را جدی بگیرید!

پیشنهاد کارت سوخت نامحدود را جدی بگیرید!

با توجه به آنکه مهلت استفاده از کارت سوخت جایگاه ها رفته رفته به صورت کلی به اتمام می رسد یکی از پیشنهاد را می توانیم به کارت سوخت نامحدود نسبت دهیم.

در شرایط فعلی میزان سوخت گیری قابل اجرا از سوی پمپ بنزین ها با استفاده از کارت های جایگاه ها تا سقف بیست لیتر پایه گذاری شده در حالی که تا چند هفته گذشته این میزان را می توانیم بر روی سی لیتر بدانیم. اما بر اساس این که درصد بسیار کمی از مردم از کارت سوخت شخصی خود استفاده نکرده اند یکی از برنامه هایی که بسیار ارزشمند بوده در رابطه با اعمال محدودیت ها خواهد بود. هرچه این محدودیت ها بیشتر شود قطعا می توانیم جلوی بسیاری از مشکلات را بگیریم.

پیشنهاد کارت سوخت نامحدود را جدی بگیرید!

هدف اصلی که در رابطه با اعمال محدودیت های مربوط به کارت سوخت وجود دارد در رابطه با این است که با استفاده از این کارت بتوان از جلوی هدررفت سوخت نیز جلوگیری نمود. قاچاق یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که سبب هدررفت سوخت ملی و هزینه های تولید آن می شود. شاید در این زمینه به خودکفایی رسیده باشیم اما قطعا نمی توانیم این خودکفایی را ترفند خوبی برای فرار از توجه به اهمیت این قضیه بدانیم.

در حال حاضر اگر شخصی بخواهد از کارت سوخت خود استفاده کند تا شصت لیتر می تواند سوخت گیری را انجام دهد ، در غیر این صورت باید به همان بیست لیتر در طول یکبار دریافت بنزین نیز اکتفا کند. البته برخی از افراد ترجیح می دهند تا دو بار بنزین بزنند اما از کارت سوخت خود استفاده نکنند. در این صورت باید زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید از بنزین استفاده کنید. جایگاه هایی که در هر ساعت از شبانه روز شلوغ هستند و سبب آزردگی خاطر شما می شوند.

بیشتر بخوانید :  اطلاعیه ای جدید در خصوص کارت سوخت

پیشنهاد کارت سوخت نامحدود را جدی بگیرید!

تنها یک سری از جایگاه ها انتخاب شده اند تا از کارت سوخت نامحدود استفاده کنند که آن هم به میزان مراجعات برای دریافت بنزین یا به موقعیت قرار گیری جایگاه مربوطه وابسته خواهد بود. بنابراین این کارت سوخت نامحدود برای تمامی جایگاه ها در دسترس نیست و سایر جایگاه ها از همان محدودیت های موجود باید پیروی کنند. این هدفمندی سوخت با استفاده از کارت سوخت اهداف زیادی را دنبال می کند اما برخلاف تصور مردم یکی از اهدافی که شاید به آن فکر نشده باشد در رابطه با افزایش قیمت سوخت در آینده خواهد بود.

نظر شما درباره  پیشنهاد کارت سوخت نامحدود چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید