کارت سوخت خود را از پلیس +۱۰ بخواهید!

کارت سوخت خود را از پلیس +۱۰ بخواهید!

موضوع کارت سوخت که از هفته دیگر نیز به نوعی اجرایی خواهد شد می تواند یکی از مسائل بسیار مهمی باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید از پلیس +۱۰ کمک بگیرید.

در حقیقت می توانیم بگوییم که صدور کارت سوخت باید از سوی شرکت نفت انجام شود و پس از آن می توانید مراحل را از پلیس +۱۰ بخواهید. زیرا پس از صادر شدن کارت سوخت به اداره پست داده می شود و این اداره مسئول توزیع این کارت ها می باشد. در صورتی که به درب خانه مراجعه شود و کسی جوابگو نباشد ، کارت های سوخت به اداره پست داده می شوند. بنابراین باید با استفاده از مدارک شناسایی خود دریافت کارت ملی را انجام دهید.

کارت سوخت خود را از پلیس +۱۰ بخواهید!

افرادی که هم اکنون فاقد کارت سوخت هستند و قصد دارند تا با استفاده از آن کارهای خود را انجام دهند می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی خود و خودرو به یکی از این مراکز مراجعه نموده تا ثبت نام برای آنها صورت پذیرد. در نهایت پس از ثبت نام و ثبت شدن اطلاعات اولیه می توانند از صادر شدن کارت خود مطمئن باشند. این کار برای خودروی آنها خواهد بود و به صورت هوشمند طراحی می شود و باید مبلغی هم برای آن داده شود.

پلیس +۱۰ همچنین می تواند برای تغییر دادن رمز کارت سوخت شما هم کارهایی را انجام دهد ، این کار را شاید خود شما نتوانید انجام دهید. برخی از افراد در ماه های گذشته در سامانه ای نیز ثبت نام کرده اند که با نام سامانه دولت همراه نام داشته ، بنابراین برای تبدیل نمودن کارت بانکی به کارت سوخت این ثبت نام را انجام داده اند. این افرادی دیگر نباید ثبت نام جدیدی را انجام دهند ، زیرا یکبار ثبت نام آنها به ثبت رسیده است. بر اساس ثبت نام صورت گرفته کارت سوخت برای این افراد صادر گردیده و از شرکت پست تحویل داده می شود. تنها باید هزینه مورد نظر را در درب منزل خود نیز پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید :  بازگشت به تأثیر کارت سوخت

کارت سوخت خود را از پلیس +۱۰ بخواهید!

برخی از افرادی که هنوز کارت سوخت ثبت نام شده به دست آنها نرسیده می توانند از طریق سایتی که http://najatracking.post.ir/ بوده نتایج مربوط به کارت خود را بررسی کنند. این کار را می توانیم با استفاده از VIN شانزده رقمی در این سامانه انجام دهید. در این سامانه مراحل ثبت نام و تأیید نهایی کارت سوخت شما به صورت کامل توضیح داده شده است. در صورتی که کارت سوخت خود را از قبل دارید می توانید از همان استفاده نمایید. چهار رقم آخری که در کارت ملی شما وجود دارد همان رقمی خواهد بود که در کارت سوخت به عنوان چهار رقم آخر در نظر گرفته شده است.

نظر شما درباره پلیس +۱۰ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید