کرایه هایی که با وجود گازوئیل بسیار افزایش می یابند!

کرایه هایی که با وجود گازوئیل بسیار افزایش می یابند!

کرایه هایی که مربوط به سیستم حمل و نقل بوده و در آن از گازوئیل استفاده می شود نباید در هیچ شرایطی افزایش پیدا کند زیرا هیچ ارتباطی با بنزین ندارد.

قیمت بنزین به صورت یکباره افزایش یافت و با وجود آنکه تأکید بسیاری برای جلوگیری از افزایش هر نوع کرایه ای انجام می شود در برخی از موارد به صورت خودجوش این کرایه ها افزایش پیدا کردند. از سوی دیگر قیمت خودرو به صورت سرسام آوری افزایش پیدا کرده و در سمت دیگر می توان به این موضوع هم اشاره داشت که قطعات خودرو هم با افزایش قیمت روبه رو شده اند. هر محصولی که به نوعی در ارتباط با بنزین بوده توانسته تا افزایش قیمت مربوطه را به نوعی تجربه کند.

کرایه هایی که با وجود گازوئیل  بسیار افزایش می یابند!

این موضوع را در ارتباط با وسایلی که از بنزین استفاده می کنند تا حدودی می تواند تحمل کرد اما در مقابل خودروهای با سوخت گازوئیل نباشند چنین شیوه ای را در پیش داشته باشند. پس هیچ ضرورتی در کار وجود ندارد که سوخت مربوط به گازوئیل با افزایش چشمگیری همراه شود و این خود یک ظلم به مردم خواهد بود. به عنوان مثال کرایه های مربوط به مینی بوس هایی که حمل و نقل را برعهده ندارند نباید تا این اندازه افزایش را به همراه داشته باشد.

کامیون دارهای بسیاری در سطح کشور از این شرایط سوء استفاده نمودند و به صورت خودجوش نرخ مربوط به کرایه حمل و نقل خود را بالا برده اند. همانطور که اطلاع دارید بسیاری از میوه ها و محصولات متنوع کشاورزی که در اطراف ما در حال فروش هستند تحت تأثیر این موقعیت با افزایش قیمت روبه رو شده اند و با وجود نظارت ها هم باز هم کاری از پیش نمی رود. بنابراین می توان توجه نمود که این تغییر در وضعیت بنزین به صورت غیر مستقیم بر گازوئیل هم مؤثر بوده است. تا زمانی که نرخ حمل و نقل بالا باشد نباید انتظاری برای کاهش قیمت محصولات را داشته باشیم.

بیشتر بخوانید :  Seismic Surveys Onshore Iraqi Block

کرایه هایی که با وجود گازوئیل  بسیار افزایش می یابند!

دستگاه هایی که نظارتی هستند در چنین شرایطی باید از قدترخود استفاده کنند و به بازار نظمی بدهند. باید از زمان تولید تا حمل و نقل و در نهایت رسیدن به توزیع یک روند ثابتی باشد و هر فردی هر نرخی که دوست دارد را از مردم بازستانی نکند. هر نوع خطایی که در این روند انجام شود با مجازات روبه رو خواهد بود و این موضوع به صورت کاملا جدی مورد بررسی قرار می گیرد.

نظر شما درباره افزایش کرایه خودروهای گازوئیل سوز  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید