کشتی برای صادرات نفت از ایران

کشتی برای صادرات نفت از ایران

شاید تحریم های آمریکا بر روی فعالیت ایران سایه افکنده باشد اما در واقع می توان گفت که این سایه افکندن می تواند در کمترین زمان نیز با تغییر در وضعیت صادرات نفت از بین برود.

ما برای این که بتوانیم صادرات  نفت خود را همانند گذشته در پی داشته باشیم باید شرایط آن را فراهم کنیم. بدین منظور می توان گفت که صادرات نفت باید با استفاده از کشتی های بهتر و مدرن تر با هزینه کمتر و با سرعت بیشتری انجام شود. متأسفانه وضعیتی که برای حمل و نقل در ایران وجود دارد برای صادرات نفت وضعیت مناسبی نیست و به همین دلیل پروسه ی مربوط به صادرات نفت نیز طول خواهد کشید. ما باید بتوانیم به نوسازی این ناوگان بپردازیم ، در غیر این صورت پروسه ی مربوط به صادرات می تواند بسیار کندتر و با سود کمتری پیش رود.

کشتی برای صادرات نفت از ایران

ایران به دلیل آنکه وضعیت مالی خوبی ندارد در حقیقت قصد دارد تا در سریع ترین زمان ممکن بتواند صادرات نفت را به حداکثر خود برساند. اما نمی تواند کشتی های جدید را خریداری نماید ، بنابراین مجبور است تا از کشتی هایی که کار کرده هستند اما تعمیر شده اند و قابل استفاده می باشند نیز استفاده نماید. ما باید بتوانیم جریانی که مربوط به صادرات می باشد را به نوعی خوب حفظ کنیم ، در غیر این صورت بسیاری از سودهایی که در این کار وجود دارد از بین خواهد رفت.

ایران با بررسی های خود توانسته تا برخی از کشتی هایی که برای حمل نفت  یا همان صادرات نفت نیز مورد استفاده هستند را پیدا نموده و در حال تست نمودن های اولیه می باشد. تا زمانی که تحریم های آمریکا شدیدتر نشده باشد بتوانیم به سرعت از تأثیر بد این سیستم آمریکایی پیشگیری نماییم. آمریکایی هایی یک فرصتی را برای تحریم ها و معافیت ها به ایران داده اند تا رفته رفته صادرات را صفر کنند که خوشبختانه تاکنون نتوانسته اند به هدف خود برسند.

بیشتر بخوانید :  تحریم های نفتی و مشکلات صادرات نفت در ایران

کشتی برای صادرات نفت از ایران

کشتی هایی که برای صادرات نفت هستند و باید برای ایران نیز مورد استفاده قرار گیرند در واقع در حدود بیست و یک کشتی است. بنابراین باید هزینه مناسب و تقریبا بالایی برای خرید آنها در نظر گرفته شود. کشتی هایی که می توانیم آنها را تهیه نماییم برای کشور ویتنام است. این کشور کشتی های خوبی دارد که می توانیم از آن بهره لازم را ببریم. با این روش هم می توانیم مشتری های خود را حفظ کنیم هم این که سرعت صادرات را بالا ببریم.

نظر شما درباره کشتی برای صادرات نفت از ایران چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

تسنیم نیوز
دیدگاهتان را بنویسید