عرضه نفت خام در بورس ماه جاری انجام می شود!!!

عرضه نفت خام در بورس ماه جاری انجام می شود!!!

در خصوص زمان اصلی قرار دادن نفت خام در زمینه ی فعالیت های مربوط به بورس زمان آن را تا پایان مهر ماه اعلام نموده اند.

بررسی ها نشان می دهد که عدد مربوط به تعداد بشکه های نفت خام در حدود یک میلیون بشکه است که فعلا در بورس انرژی قرار گرفته و قابل استفاده است. با قرار دادن نفت خام در بورس می توان در فعالیت های داخلی نیز از آن استفاده نمود در غیر این صورت باید به هدر برود زیرا توانایی استفاده کردن از آن وجود ندارد و با وجود تحریم ها مشکلاتی در این زمینه رخ خواهد داد. تاکنون تحریم ها مربوط به نفت خام می باشد و به همین دلیل باید پیش از آن تغییراتی رخ دهد.

 عرضه نفت خام در بورس ماه جاری انجام می شود!!!

باید بتوان در زمینه ی فعالیت های مربوط به نفت خام غییر مفید را ارائه نمود ، در این راستا باید از روش فروش متنوعی نیز بهره برد. روش متنوع در فروش به سیاست های داخلی ما باز می گردد ، زیرا در زمینه ی خارجی که در حال حاضر مشکل وجود دارد. این که بتوان نفت خام را در زمینه ی بورس انرژی قرار داد تا حداقل از به هدر رفتن آن جلوگیری شود یکی از بهترین موارد قابل پیگیری است. در این صورت حداقل سودی از به جریان افتادن نفت خام در سیستم داخلی به دست می آید و نفت خام به صورت بلااستفاده باقی نمی ماند. برنامه ششم توسعه نیز به این موضوع اهمیت ویژه ای می دهد.

اطلاعیه هایی که در رابطه با به کار گرفتن نفت خام در بورس انرژی مشاهده می شود زمان مورد نظر را تا هفته آینده تخمین زده که می تواند تأثیرگذار باشد. با این کار می توان شعار رهبر را در خصوص اقتصاد مقاومتی هم به صورت کامل اجرایی نمود. اما اگر معضل را به روش دیگری حل کنیم امکان سود وجود ندارد. باید از سرمایه گذاران داخلی هم استفاده کرد تا نتیجه مورد نظر ما حاصل شود.

بیشتر بخوانید :  خبرهایی جدید در رابطه با فعالیت های مسئولان نفتی

 عرضه نفت خام در بورس ماه جاری انجام می شود!!!

پتانسیل ها در این زمینه بسیار زیاد است اما باید بتوان به نحو مطلوبی از آنها کمک گرفت تا در نتیجه به تغییرات مثبتی نایل شود. بارها این مشکل رخ داده است که سرمایه های بخش خصوصی در راه های نادرستی به کار گرفته می شود. اگر از این روش کمک بگیریم همه ی فعالیت ها به صورت شفاف انجام می شوند و هیچ دلالی راه نخواهد یافت. میزان فروش و درصد تعلق گرفته به آن بیست به هشتاد است. یعنی بیست درصد آن با پول داخلی و هشتاد درصد آن به پول خارجی دریافت می شود. بخش مربوط به داخلی باید سریعا تسویه شود و اما بخش مربوط به هزینه ی ارز خارجی می تواند به صورت اعتباری محاسبه گردد. در این روش از ضمانت نامه برای پرداخت استفاده خواهد شد. حداقل ظرفیت برای تحویل دادن نفت خام پنج هزار تن است ، البته می توان این تن ها را دریافت نکرده و تا زمان رسیدن به میزان اصلی کمی صبر کرد و به صورت یکباره آن را دریافت نمود.

نظر شما درباره عرضه نفت خام در بورس  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

منبع:

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/07/18/1849542/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید